Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Wydawnictwo Akson

( ilość produktów: 11 )

Brakuje Ci pomysłu na fajne urodziny dla dziecka? Chcesz nauczyć się tworzyć balonowe kreacje, ale nie wiesz od czego zacząć? A może jesteś nauczycielką lub początkującym animatorem i szukasz inspiracji na różne zabawy? Jeśli tak, to nasze książki są właśnie dla Ciebie. Wydawnictwo Akson tworzy książki skierowane do osób pracujących z dziećmi, osób które dopiero zaczynają, ale też dla tych które już działają w branży. Z naszych książek dowiesz się jak kreatywnie pracować z chustą animacyjną, jak stworzyć wspaniałe balonowe postaci z bajek oraz poznasz pomysły na zabawy integracyjne, ruchowe oraz te które sprawiają, że nauka stanie się zabawą!

Wydawnictwo Akson

Wydawnictwo Akson to miejsce, gdzie kreatywność i pasja łączą się, by tworzyć wyjątkowe książki, które wspierają rozwój dzieci oraz dostarczają niezliczone inspiracje dla rodziców, nauczycieli i opiekunów. Nasza misja to stworzenie przestrzeni, w której dzieci mogą rozwijać swoje zdolności, odkrywać świat i czerpać radość z nauki przez zabawę. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór książek skupiających się na tematyce rozwojowej dzieci. Specjaliści z dziedziny pedagogiki, psychologii oraz praktycy zajmujący się pracą z dziećmi przekazują swoją wiedzę i doświadczenie, tworząc książki, które pomagają rodzicom zrozumieć i wspierać rozwijające się umysły i osobowości swoich dzieci.

Pomysły na zabawy

Jeśli marzysz o tym, by zaskoczyć swoje dziecko na przyjęciu urodzinowym lub po prostu chcesz stworzyć niezapomniane chwile, nasze książki z pomysłami na malowanie twarzy czy organizację ciekawych urodzin, pomogą Ci w tym zadaniu. Znajdziesz w nich kroki po kroku instrukcje, które uczynią malowanie twarzy łatwiejszym i bardziej kreatywnym niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze książki to także skarbnice pomysłów na zabawy, zajęcia i aktywności dla dzieci. Dzięki nim każdy dzień staje się okazją do odkrywania nowych światów, rozwijania zdolności kreatywnych i budowania relacji rodzinnych. Nasze pomysły są nie tylko edukacyjne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku.

Zapraszamy Cię do odkrywania naszych książek, które przynoszą inspirację, wiedzę i radość. W Wydawnictwie Akson wierzymy, że każde dziecko ma ogromny potencjał, który można rozwijać przez całe życie, i jesteśmy tu, by pomóc Ci w tej fascynującej podróży.

    pixel