Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Akcesoria i przebrania animatora

( ilość produktów: 58 )

Praca z dziećmi to nie tylko obowiązek, to przede wszystkim przygoda pełna uśmiechu, kreatywności i radosnej ekspresji. Współtworzymy tę przygodę, oferując szeroki wybór akcesoriów i przebrań dla animatorów, które dodadzą blasku każdej chwili. Szukasz kolorowych spódniczek tutu? A może zabawnej koszulki, która rozbawi koleżanki z branży do łez? Poza przebraniami mamy też coś specjalnego dla każdego animatora! Znajdziecie tutaj specjalne worki - maty, dzięki którym sprzątanie po radosnych zabawach stanie się znacznie szybsze i łatwiejsze. Nasze akcesoria i przebrania to klucz do tworzenia magicznych chwil, które pozostaną w sercach dzieci na zawsze.

Spódniczki Tutu: 

Nasze spódniczki tutu to bajecznie kolorowe przebrania dla każdej animatorki Kolorowe i wyjątkowe, te spódniczki przyciągają uwagę i pobudzają wyobraźnię dzieci. Niezależnie od tego, czy organizujesz bal kostiumowy, bajkowy spektakl czy po prostu chcesz dodać trochę blasku zabawie, spódniczki tutu są idealnym wyborem.

Koszulki z zabawnymi napisami:

Nasze koszulki z zabawnymi napisami to doskonały sposób na wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci i znajomych z branży. Nie tylko przyciągają uwagę, ale także przekazują ważne przesłanie i zabawne przesłanie. To także wygodny i stylowy element garderoby, który sprawi, że twoje spotkania z dziećmi będą jeszcze bardziej wyjątkowe, a wasza ekipa będzie wyróżniać się na imprezie.

Worki na zabawki

W pracy z dziećmi organizacja jest kluczem do sukcesu. Nasze specjalistyczne worki do przechowywania zabawek pomagają w utrzymaniu porządku i sprawiają, że sprzątanie staje się zabawą. Dzięki nim każda zabawka znajduje swoje miejsce, a dzieci uczą się dbać o otoczenie.

Worki na piłki do suchego basenu

Jeśli prowadzisz zajęcia sportowe lub dysponujesz dużą ilością piłek, nasze specjalistyczne worki na piłki do suchego basenu są idealnym rozwiązaniem. Uporządkuj piłki i ułatw sobie pracę, dzięki czemu zajęcia będą bardziej płynne i organizowane.

Torby bawełniane

Nasze torby bawełniane z napisami to praktyczne i stylowe akcesoria. Idealne na przechowywanie materiałów, zabawek czy akcesoriów do animacji. Torby z napisami dodają wyrazu i charakteru Twojej pracy.

Przebrania dla animatorów

Przebrania to klucz do tworzenia magicznych światów i przygód. Dzięki nim możesz wcielić się w bohatera dnia, prowadząc dzieci przez niezwykłe historie i przygody. Nasze przebrania są wygodne, trwałe i pełne uroku, co sprawia, że praca z dziećmi staje się jeszcze bardziej niezapomniana.

 

    pixel