Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Blog

5 Pomysłów na Zabawy w Samochodzie
Wakacje to czas wyjazdów i rodzinnych podróży, które często wiążą się z długimi godzinami spędzonymi w samochodzie. Dla wielu rodziców może to być wyzwanie, zwłaszcza gdy podróżują z małymi dziećmi. Aby uczynić podróż przyjemniejszą i mniej męczącą dla wszystkich, przygotowaliśmy pięć zabaw, które zajmą Wasze pociechy i sprawią, że czas w samochodzie minie w mgnieniu oka!
Czytaj więcej
Pomysły na Zabawy z Piłką Balonową Kontynenty
Szukasz nowych pomysłów na atrakcyjne zajęcia szkolne? Chcesz zorganizować aktywną lekcję? Potrzebujesz materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych? Z ogromną radością przedstawiamy nasz najnowszy produkt – piłkę balonową Kontynenty. Jest to innowacyjna zabawka edukacyjna, stworzona z myślą o najmłodszych odkrywcach. W tym artykule pokażemy, jak można kreatywnie wykorzystać nasz produkt, aby nauka była jeszcze bardziej fascynująca.
Czytaj więcej
Jak wybrać kurs na animatora + super kod zniżkowy!
Myślisz o zostaniu animatorem czasu wolnego? Chciałbyś pracować w hotelach podczas wakacji, a może lubisz organizować zabawy grupowe? Zawód animatora to świetna sprawa! To praca, która nigdy nie nudzi! Na rynku oferowanych jest mnóstwo kursów, ale warto wybrać te organizowane przez osoby doświadczone w branży! Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy krótki poradnik jak wybrać odpowiedni kurs oraz małą niespodziankę, kod zniżkowy na kurs organizowany przez Famiga, którego zostaliśmy partnerami!
Czytaj więcej
Kreatywne zabawy dla dzieci w ferie
Zbliżają się ferie, a z nimi czas, który warto wypełnić nie tylko odpoczynkiem, ale też kreatywną zabawą. Oto kilka pomysłów na ciekawe i rozwjające aktywności dla dzieci w domowym zaciszu.
Czytaj więcej
5 kreatywnych zabaw z chustą animacyjną
Zabawy z chustą animacyjną mogą przynieść wiele radości i fajnie zorganiozwać czas grupie w każdym wieku! Chusty animacyjne wykorzystywane są najczęściej na imprezach, animacjach, zajęciach lekcyjnych czy sportowych i pozwalają na stworzenie kreatywnych zaba! Dzisiaj pokażemy wam pięć zabaw z użyciem chusty, które zaktywizują każdą grupę!
Czytaj więcej
Zabawy z gumą sensoryczną
Guma sensoryczna jest doskonałym naszędziem do organizacji zabaw w grupie. To idealne uzupełnienie dla chusty animacyjnej i pomaga tworzyć fascynujące zabawy podczas zajęć grupowych. Dzieci uwielbiają bawić się gumą sensoryczną, a sama zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna!
Czytaj więcej
Nauka przez zabawę w przedszkolu
Przedszkole to miejsce, w którym dzieci uczą się podstawowych umiejętności, które przydadzą się im przez całe życie. Jednym z kluczowych elementów edukacji przedszkolnej jest nauka przez zabawę. Dlaczego jest to takie ważne i jakie korzyści niesie dla rozwoju dzieci? Z tego artykułu dowiesz się jak zabawa wpływa na rozwój dziecka, jego koncentracje, wyobraźnię czy rozwój społeczny.
Czytaj więcej
Zabawy z chustą animacyjną
Zabawa z chustą animacyjną to nie tylko wspaniała forma rozrywki, ale także cenny sposób na rozwijanie różnych umiejętności i zdolności dzieci. To też jedna z najbardziej popularnych aktywności wśród animatorów czy nauczycieli. Zabawy te są proste, przyjamne, dające mnóstwo radości, a przy tym pozytywnue wpływają ja rozwój dzieci. Z tego artykułu dowiesz się czym jest chusta animacyjna, w jakym celu ją stosujemy oraz poznasz kilka prostych zabaw z jej udziałem.
Czytaj więcej
pixel