Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Maty i tunele animacyjne

( ilość produktów: 41 )

Maty i tunele animacyjne to kreatywne narzędzia do pracy z dziećmi. Dają duże i zupełnie nowe możliwości zabaw, rozwijają dziecięcą kreatywność, wyobraźnię a także motorykę i sprawność fizyczną. To jedne z ulubionych dziecięcych zabawek! Maty i tunele animacyjne są popularne zarówno w domach, przedszkolach czy animacjach dziecięcych. Stanowią one nie tylko źródło rozrywki, ale również edukacyjne narzędzie, które angażuje dzieci i pomaga im w nauce poprzez interakcję i ruch. Dają dzieciom możliwość eksplorowania, odkrywania i rozwijania się w przyjaznym i zachęcającym środowisku.

Czym są maty animacyjne?

Maty animacyjne to produkty stworzone z wysokiej jakości materiału, bardzo łatwe w czyszczeniu dlatego sprawdzą się zarówno w pomieszczeniu jak i na podwórku. Dzięki matom przeniesiesz się w świat planszówek XXL. Zagrasz w klasy lub chińczyka, albo poćwiczysz rzut do celu. To narzędzia angażujące zarówno ciało jaki i dziecięcą wyobraźnie. Maty animacyjne znacznie poszerzają zakres zabaw, to narzędzia, które angażują zmysły, umysł i ciało dziecka, rozwijając przy tym wiele różnorodnych umiejętności. Używanie maty animacyjnej to nie tylko zabawa, ale również wartościowa forma nauki i rozwoju dla dzieci

Jaką matę animacyjną wybrać?

Taką jakiej potrzebujesz! Możliwości są nieograniczone. Możesz wybrać matę, która odpowiada Twojej ulubionej planszówce i zagrać z dziećmi w chińczyka. Dostępne są również maty angażujące dzieci ruchowo: gra w klasy, skaczące stópki czy mata miasto pozwolą na kreatywną zabawę z wykorzystaniem elementów ćwiczeń.

Czym jest tunel animacyjny?

Tunel animacyjny to prawdziwa gratka dla każdego małego odkrywcy i prawdziwy hit imprez w każdej grupie wiekowej! Nasz tunel animacyjny to gwarancja niezapomnianych chwil pełnych radości i ekscytacji. To świetne narzędzie, które pobudza wyobraźnię, rozwija umiejętności motoryczne i zachęca do aktywności fizycznej. Tunel animacyjny został stworzony z myślą o komforcie, bezpieczeństwie i użyteczności. Sprawdzi się zarówno w domu jak i w plenerze. Używanie tunelu animacyjnego niesie ze sobą wiele korzyści! Przechodzenie, czołganie się i przeciskanie przez tunel wymaga różnych ruchów ciała, co wspomaga rozwój umiejętności motorycznych, równowagi i koordynacji ruchowej. Tunel oferuje również stymulację sensoryczną dzięki dotykowi materiału.

 

 

    pixel