Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Memo i domino

( ilość produktów: 3 )

Nauka przez zabawę jest kluczem do rozwijania ciekawości, kreatywności i zdolności poznawczych u dzieci. Nasze gry XXL, memo i domino, to idealne narzędzia do edukacji w przedszkolu i na początkowym etapie nauki w szkole podstawowej. Zarówno memo jak i domino to bardzo znane gry, które wpływają pozytywnie na rozwój dziecka To narzędzia, które pomagają rozwijać młode umysły w wielkim stylu. Zachęcamy do odkrywania razem z nami, jak nauka przez zabawę może być fascynująca i edukacyjna. Obie gry są popularne na całym świecie i mogą dostarczyć wiele rozrywki oraz stanowić wyzwanie intelektualne, zwłaszcza w przypadku domino, gdzie planowanie i strategia są kluczowe.

Memo XXL: Kosmiczne i edukacyjne podróże

W naszej kolekcji Memo XXL znajdziesz zestawy związane z kosmosem, zabytkami, morskimi stworzeniami i wieloma innymi fascynującymi tematami. To nie tylko zabawa w odkrywanie pasujących par, to również nauka o naszym świecie. Dzieci uczą się rozpoznawania obrazów, rozwijają koncentrację, a także poszerzają wiedzę na temat różnych dziedzin.

Nasze karty są większe, bardziej wyraziste i bardziej fascynujące niż kiedykolwiek wcześniej. Memo XXL to zabawa w odgadywanie i odkrywanie, która rozwija pamięć, myślenie logiczne i umiejętność koncentracji. To również doskonała okazja do rozmów na temat fascynujących zagadnień związanych z danym zestawem.

 

Domino XXL: 

Nasze Domino XXL to nie tylko gra, to również wielofunkcyjne akcesoria, które wprowadzają dzieci w świat matematyki, strategii i kreatywności. Duże miękkie poduszki w kształcie kafelków domino mogą służyć jako wygodne miejsce do siedzenia lub układania różnych kształtów. To narzędzie, które rozwija wyobraźnię i zdolności motoryczne.

Kiedy dzieci bawią się Domino XXL, uczą się liczenia, porównywania i analizowania, a jednocześnie czerpią przyjemność z układania kafelków w różne wzory. To nie tylko gra, to interaktywny sposób na rozwijanie umiejętności matematycznych i myślenia strategicznego.

 

Gry planszowe, a rozwój dziecka

  • Rozwijają pamięć: Memo XXL kształtuje umiejętność zapamiętywania i rozpoznawania obrazów, a Domino XXL pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i rozumienia relacji matematycznych.

  • Kształtują koncentrację: Gry te wymagają uwagi i koncentracji, co pomaga w rozwijaniu umiejętności skupienia uwagi na zadaniu.

  • Rozwijają umiejętności społeczne: Rozgrywki w grupie uczą dzieci współpracy, rywalizacji w duchu fair play i umiejętności rozwiązywania problemów.

  • Wspierają kreatywność: Domino XXL zachęca do eksperymentowania i tworzenia różnych wzorów, co rozwija kreatywność i myślenie poza schematami.

 

Memo XXL i Domino XXL to więcej niż gry - to narzędzia, które pomagają rozwijać młode umysły w wielkim stylu. Zachęcamy do odkrywania razem z nami, jak nauka przez zabawę może być fascynująca i edukacyjna.

    pixel